خدمات چاپ

PRINTING SERVICES

نمونه طراحی لوگو

نمونه طراحی کاتالوگ

طراحی

طراحی به دانش ایجاد یک طرح از تصویری ذهنی، خیالی یا واقعی گفته می شود. طراحی در معنای تخصصی، مفاهیم و کاربردهای متنوعی را در بر می گیرد، از این رو مانند واژه ی هنر با یک تعریف مشخص نمی توان تمام جنبه های آن را بیان کرد.

گروه چاپ صفری برگزیده از طراحان جوان و با ذوق و کاردان در زمینه چاپ و طراحی به روز دراختیار دارد که می تواند مشتریان محترم را در امر طراحی یاری رساند.

چاپ افست


در بیان کلی افست یک سیستم چاپ است که امروزه به طور بسیار گسترده برای چاپ بروشور، کاتالوگ، پوستر، کارت ویزیت فرم های عمومی و خلاصه هر چیزی که قرار است برروی کاغذ و با تیراژ و کیفیت بالا چاپ شود مورد استفاده قرار می گیرد.
در چاپ افست از سیستم رنگی CMYK استفاده می شود.

گروه چاپ صفری با دارا بودن دستگاه چاپ دو ورقی چهار رنگ و دو ورقی دورنگ و دستگاه gto چهار رنگ و دوورقی تک رنگ و دستگاه برش پلار آماده خدمت رسانی به مشتریان و همکاران می باشد.

لیتوگرافی


لیتوگرافی یکی از مراحل چاپ افست است. در این مرحله صفحه هایی از فایل های طراحی شده با جنس آلومینیوم ساخته می شود که به آنها زینک یا پلیت می گویند و برای عملیات چاپ روی کاغذ بکار می رود.
در لیتوگرافی فایل ها به چهار رنگ اصلی قرمز، زرد، آبی و مشکی تقسیم می شوند و تصویر مربوط به هر رنگ با نوعی پلیمر مخصوص روی صفحه فلزی چاپ می شود.

گروه چاپ صفری بادارا بودن دستگاه پلیت هایدل برگ 4/5 ورقی مجهز به متاشو تو و 3 لیزر می باشد که قابلیت ظهور gto کلیه ای ذنیک از سایزهای تا 4/5 ورقی را می باشد.

صحافی


صحافی در اصل هنری سنتی می باشد که مهارت زیادی را می طلبد. فرآیند جمع آوری، بستن و حفاظت از دست نوشته ها یا صفحات چاپ شده با جلدی به عنوان محافظ را صحافی گویند.
به زبانی ساده تر اگر ما برگه های چاپ شده یا برگه های دست نویس خود را به هر طریقی به هم متصل کنیم به این عمل صحافی می گویند.

گروه چاپ صفری با بهره گیری از گروه صحافی مجرب در زمینه صحافی چسب گرم و سرد و جلد سخت آماده همکاری با مشتریان عزیز می باشد.

نمونه سلفون کارت ویزیت

نمونه دستگاه یووی

چاپ سلفون و UV


ورنی یووی، این نوع ورنی شامل حامل ها، تینرهای واکنشی و فعال کننده نوری است. این ورنی هنگامی که در معرض تابش نور یووی قرار می گیرد سخت شده و خشک می شود.
که باعث ایجاد لایه محافظ سطح چاپ شده در برابر عوامل فرسایشی و ایجاد جلوه بصری دیده شدن رنگ ها که با مات کردن و یا براق کردن سطح چاپ شده ممکن می شود.

گروه چاپ صفری با بهرگیری از دستگاه یووی سیلندری و سلفون سرد و گرم با کادر مجرب و ماهر در امور سلفون به مشتریان خدمت رسانی می کند.

بسته بندی


جعبه، ظرف یا انباره ایست که به منظور نگهداری و بسته بندی موقت یا دائم مواد و گاه برای حمل و نقل بکار می رود. در اصل به معنی تیردان و محل انبار تیر (کمان) بوده و امروزه به محل انبار هر شیی دیگر اشاره دارد.
جعبه ممکن است از مواد بادوام مانند چوب یا فلز یا از مواد غیر بادوام مانند مقوا ساخته شده باشد. جعبه ها ممکن است بسیار کوچک (قوطی کبریت) یا بسیار بزرگ باشند.

گروه چاپ صفری کلیه ای خدمات بسته بندی و جعبه سازی و ساک دستی را با تمام ابعاد و سایز ها قادر انجام می باشد و به مشتریان به عرض می رساند.

ارسال محصولگروه چاپ صفری کلیه ای محصولات را از زمان تایید نهایی و بعد طراحی نسبت به کار از مدت 2 الی 15 روز کاری در هر جای ایران به دست مشتری میرساند.